·

(candileshi@ath.forthnet.gr)
Tue 04/22/08 9:39PM

. , " ";


()
Sat 05/3/08 1:56PM

. . ' .
.. !


Panikos (pkonstantinou@yahoo.com)
Thu 05/15/08 5:37PM

Geia sou Mixalh!! Poly wraio to site!! Molis akousa thn Aligatorina!!! poly melodiki. Pote 8a einai etoimo oloklhro to CD?
Ti ginete? ola kala? Emeis kala, poly koyrash apo thn douleia klp klp klp, na mhn lew ta idia synexia giati meta 8a eime gkriniarhs. O xaralampakis mia xara, alwnizei to spiti, trexei dexia kai aristera, mas kanei na 8ymwsoume merikes fores, alla (o poniroulis) mas eme8e kai molis katalavei oti 8ymwsame tote arxizei ta papa mou, papaki mou,,, kai tote 3exnioyntai ola!!! Telos pantwn, elpizw na ta poume kai apo konta syntoma, erxetai kalokairi, olo kai kati 8a kanonisoume!!

Na eistai panta kala.

Panikos


Loukianos (loucian@msn.com)
Sat 05/31/08 5:47PM

mpravo mixali,

wrea doulia.....


(enp333@gmail.com)
Tue 07/15/08 4:05PM

!
, .



. (athanasia.mail@gmail.com)
Sat 08/30/08 7:44PM

... , .... .. .. ';;; .. .. .. ... .. .... ,. :)


Dionysis Boukouvalas (paistinpotamia@hotmail.com)
Fri 09/5/08 3:59PM

Exairetiko to site, bravo! Vale ki alla apospasmata apo ta paidika.


katerina k. (remember44202@yahoo.com)
Sun 12/14/08 4:44PM

,


'

,




,
,
' ,

'








(mike8060@hotmail.com)
Sun 12/21/08 2:47PM

! . ' !


(georgia@velivasaki.gr)
Wed 12/24/08 7:08PM

, . .
,


Alexandra (alexxasousa@gmail.com)
Sat 04/11/09 4:52PM

Lovely your space here... fantastic your music - congratulations!

!

Alexandra
()


Demos Bata (demosbata@nicana.com)
Thu 08/6/09 5:22AM

I would like to email you can you please send me your contact information email address and phone number in Greece.


alexandra manou (amanou@achieveglobal.gr)
Thu 02/4/10 3:34PM

. .


()
Sun 04/11/10 5:33PM

, ! !

.

!


Fotini (Kehagia@hotmail.com)
Sat 06/5/10 5:37PM

Mou arese poly to Al-xatt! Magiko, me taksidepse kapou sthn Anatolh.
Synexise thn kalh douleia!


Aristea Delacroix (jeanaristea@gmail.com)
Mon 01/10/11 3:04PM

. ,
. !
, .
, , .
, , ;! ! ;.
, -, , !
-, .

, , , , , , !

Delacroix


- (nicosnicolaou@cablenet.com.cy)
Sat 06/11/11 10:56AM

( ), , .

, , .

www.bloglogios.blogspot.com


Pantelis Neofotis (pantelisneofotis@gmail.com)
Sun 10/23/11 10:59PM

Mixalis,

, !



Pantelis Neofotis (pantelisneofotis@gmail.com)
Sun 10/23/11 10:59PM

Mixalis,

, !



(bertsatos@hotmail.com)
Thu 08/23/12 7:49PM

. . ....


- (gkemanes@otenet.gr)
Sat 10/20/12 9:28PM

,

,

- .
.
.
.
..
26-28 &
..19167
34100 -


(vkampolis@gmail.com)
Wed 12/26/12 8:22PM

2013 !


parajumpers (eeyrahwba@gmail.com)
Sat 09/28/13 3:16AM

we are a Orphanage working in for Andhrapradesh during 6years. Please pray our work. we are a partner ministry in VOICE Alliance.
<a href="http://parajumpersgobi.moonfruit.f r/" >parajumpers</a>


Chris Krikelis (imakemusic@imakemusic.gr)
Sun 12/7/14 9:17PM

!
!
.


(fanypolemi@gmail.com)
Tue 05/26/15 10:20PM

!!
!!
!!!


© Μ.Ανδρονίκου